eNocowanie.net - Najlepsza baza noclegowa w Polsce
Login: Hasło:
Miejscowość
Rodzaj obiektu
Agroturystyka
Apartamenty
Camping
Domki letniskowe
Domy górskie
Dworki i pałace
Hostele
Hotele
Karczmy
Kwatery prywatne
Mieszkania
Motele
Noclegi pracownicze
Ośrodki wypoczynkowe
Pensjonaty
Pokoje gościnne
Pola namiotowe
Restauracje
Sanatoria
Schroniska
Spa
Wille
Zajazdy
Województwo
Region
Miasto
Cena od
PLN

Domki letniskowe U Ewy - Wołkowyja

translate.google.com:
Domki letniskowe U Ewy - Wołkowyja

Domki letniskowe U Ewy - Wołkowyja

Cena od:30 PLN / za dobę
Adres:Wołkowyja,
38-613 Wołkowyja, Podkarpackie
Telefon kom.:+48 883 549 412
E-mail:Zapytaj o nocleg
Kontaktując się z właścicielem obiektu powołaj się na portal eNocowanie.net

Domki Letniskowe u EWY w miejscowości Wołkowyja nad Jeziorem SOLIŃSKIM

 

Domki u Ewy w miejscowości Wołkowyja, 250m do Jeziora Solińskiego. Do dyspozycji gości oferujemy nowo powstałe rodzinne domki letniskowe. Jeśli chcesz się w pełni zrelaksować i pooddychać świeżym powietrzem, przejść się w góry na spacer, pojeździć rowerem, pobiegać po lesie, odpocząć nad jeziorem. 

 

Zapraszamy do domków w malowniczej miejscowości położonej nad Jeziorem Solińskim. Znajdziesz u nas ciszę, spokój i relaks, którego dziś tak bardzo brakuje. U nas odpoczniesz oraz naładujesz akumulator na cały rok !!!

 

Oferujemy nowe komfortowe domki rekreacyjne położone na widokowej ogrodzonej działce, w miejscowości Wołkowyja w pobliżu Jeziora Solińskiego. Idealne miejsce dla osób szukających wypoczynku, fizycznej i psychicznej odnowy w miłej, przyjaznej atmosferze i w bliskości natury.

 

Domek przeznaczony jest dla 4 osób i składa się: aneks kuchenny z wyposażeniem (lodówka, kuchenka, sztućce, naczynia, itp.), łazienka, dwie sypialnie, parking, teren ogrodzony, możliwość wykupienia obiadów, przed domkami piaskownica, huśtawka oraz miejsce na grilla.

 

Atrakcje pobytu w naszej miejscowości Wołkowyja w Bieszczadach: bliski dostęp do jeziora ( 250 m ), wypożyczalnie sprzętu pływającego, kąpielisko ( strzeżone ), bary oraz smażalnie ryb, trasy rowerowe oraz oznakowane ścieżki spacerowe, malownicze panoramy otaczających nas lasów i gór, możliwość wędkowania.

 

Co warto zwiedzić i gdzie warto być będąc w Bieszczadach: drewnianą cerkiew unicką (dziś kościół rz-kat.) w Górzance z jedynym w Polsce unikalnym rzeźbionym ikonostasem - 3 km, jedna największych w Polsce - zapora wodna w Solinie - 15 km, rejsy statkami po Jeziorze Solińskim, przejazd bieszczadzką kolejką wąskotorową.

 

Muzeum Przyrodnicze BPN w Ustrzykach Dolnych - 26 km, Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku - 42 km, pasma POŁONIN wraz ze szlakami prowadzącymi na nie - 28 km, wspaniałe bieszczadzkie drewniane CERKWIE z ikonostasami i unikalną polichromią wnętrza, kościół drewniany z pocz. XVII w. w Średniej Wsi - 12 km, wycieczki jedno dniowe do LWOWA - 160 km.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !